Całodobowa infolinia +48 697 684 567

BAZA WIEDZY

W momencie spożycia alkoholu lek Disulfiram powoduje szereg nieprzyjemnych objawów dla pacjenta np.: zawroty głowy, nudności, wymioty, bóle brzucha, pieczenie w klatce piersiowej, bardzo złe samopoczucie. Oryginalna wszywka daje objawy każdorazowo po spożyciu alkoholu. Nie da się jej „zapić”, „przepić” lub wydłubać.

                           Poznaj odtruwanie poalkoholowe Lublin. Zacznij od Wszywki Disulfiram Lublin!


Wszywkę alkoholową należy zakładać tylko i wyłącznie w legalnych gabinetach lekarskich. Fakt zakładania wszywki w gabinecie musi być zgłoszony i zarejestrowany. Wymagane dokumenty o prawie zakładania wszywki antyalkoholowej powinny być udokumentowany zezwoleniem i certyfikatem. Na przykład Disulfiram Lublin. Najlepiej odszukać gabinet, który posiada certyfikat ISO na wykonywanie tego typu zabiegów. Na wizytę pacjent zapraszany jest wraz osobą towarzyszącą. Lekarz prezentuje pacjentowi lek - wszywkę. Lek jest oryginalny, nowy z odpowiednią datą ważności. Przeprowadzana jest rozmowa z pacjentem i rodziną na temat działania tego leku. Uświadomienie, że pacjent otrzyma oryginalną wszywkę, która każdorazowo da bardzo nieprzyjemne objawy po spożyciu alkoholu. W momencie akceptacji pacjent podpisuje dobrowolną zgodę na przeprowadzenie zabiegu implantacji wszywki.
 
Według zaleceń producenta Disulfiramu należy zaimplantować 8-10 tabletek tego leku. Dopiero taka ilość daje największe prawdopodobieństwo działania leku. Zabieg jest bezbolesny dla pacjenta. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Prawidłowo założona wszywka nie daje uczucia zgrubienia pod skórą, nie widać żadnej „gulki”. Nacięcie ma ok 2 cm długości i zamykane jest szwem. Pacjent jest zawsze zapraszany na darmową kontrolę za 7 dni, celem zdjęcia szwów. Każda następna kontrola jest bezpłatna.

Wszywka alkoholowa Lublin
 ul. Milenijna 12M
Poznaj ofertę na
wszywki Lublin!

Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Niedopuszczalną rzeczą jest wykonywanie zabiegu wszywki w łóżku u pacjenta w domu lub w innym lokalu do tego nie przeznaczonym, z tego względu, że muszą być spełnione restrykcyjne warunki sanitarno-epidemiologiczne, celem zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa dla pacjenta.

Zdarza się, że zabieg przeprowadza osoba, która nie może wylegitymować się jako lekarz, nie jest w stanie potwierdzić legalności leku lub namawia pacjenta do zaimplantowania mniejszej ilości leku niż 8-10 tabletek. Zaimplantowanie mniejszej ilości leku spowoduje tylko i wyłącznie brak jego działania. Argument typu:” waży Pan 55 kg więc dam panu 5 lub 6 tabletek” jest oszukiwaniem pacjenta. Zaimplantowanie wszywki w ilości mniejszej od zalecanej nie powoduje, że wszywka będzie działała przez krótszy okres czasu np. na 4 m-ce. Nie będzie po prostu działała tak, jak powinna.

Odtrucie alkoholowe - Z wszywkami Disulfiram / Esperal, Prościej!

Ważne informacje, które sprawią, że trafisz do specjalisty!

1. Legalny gabinet zabiegowo-diagnostyczny ze zgodami na wykonywanie wszywek, certyfikat ISO - jako najwyższa gwarancja profesjonalizmu.

2. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem.

3. 10 tabletek oryginalnego Disulfiramu.

4. Szwy NIEWCHŁANIALNE i kontrola lekarska po 7 dniach.

5. Wydanie pełnej dokumentacji medycznej po odbytym zabiegu. Pacjent MUSI mieć potwierdzenie co zostało założone przez kogo i kiedy.

6. Rachunek za zabieg lub faktura VAT.

7. Wydanie zwolnienia lekarskiego.

Pamiętaj! Dbając o swoje zdrowie, wybieraj mądrze leczenie!

Pominięcie któregokolwiek z tych punktów grozi założeniem witaminy lub innego placebo, nie mającego żadnego działania terapeutycznego. Pacjent najprawdopodobniej stanie się ofiarą oszustwa a przekonany, że ma „oryginalną” wszywkę, spróbuje alkoholu i gdy nie rozwiną się żadne objawy, będzie przekonany, że „zapił” wszywkę lub lekarz go oszukał. Meditus gwarantuje Państwu założenie oryginalnej wszywki alkoholowej. Wszywka alkoholowa - Disulfiram w ilości 10 tabletek daje największą szansę pomocy pacjentowi.

Wszywka alkoholowa - Lublin ul. Milenijna 12M- zapraszamy!